Navštivte také webové stránky naší Mateřské školky JINAK ŠKOLKA JINAK

Základní škola, Uhříněves > AktualityZákladní škola, Uhříněves

Aktuality

Vážení rodiče, milé děti, milí přátelé a sympatizanti, s radostí Vám mohu na tomto místě oznámit, že náš sen otevřít 1. září 2017 komunitní malotřídní školu se podařil zrealizovat. Začínáme třídou určenou pro děti od 1. do 5. třídy, ostatní po domluvě. O otevření komunitní třídy záměrně neakreditované školy jako alternativy tomu, čeho je dostatek, nás vedly dosavadní zkušenosti s vedením dětí v předškolních zařízeních a uspokojení jejich potřeb v případě, že rodiče hledají pro své děti místo, kde se budou učit nenásilnou přirozenou formou, kde známky budou nahrazeny jinými způsoby, které budou děti motivovat namísto toho, aby tyto ztrácely zájem o získání nových vědomostí a ubíjení jejich přirozené osobnosti. Cílem je v klidném prostřední poskytnout dětem hravou formou základy pro jejich další život a tyto nadále rozvíjet. Naše škola má propracovaný tematický plán, jehož vzorek je umístěn pod názvem „Právě se učíme“. Od 1. září 2017 najdete právě na tomto místě aktuální celoroční plán pro všechny věkové kategorie, které v naší škole budou obsazeny. O další informace nás kontaktujte buď telefonicky na č. 603 884 184 (preferujeme po 17. hodině) nebo e-mailem na adresu info.skolajinak@seznam.cz.