Navštivte také webové stránky naší Mateřské školky JINAK ŠKOLKA JINAK

Základní škola, Uhříněves > Děkujeme a uvítámeZákladní škola, Uhříněves

Základní škola, Uhříněves
Děkujeme a uvítáme

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají a podílejí se na chodu naší školy.

Je pro nás poměrně náročně zajistit celou malotřídku tak, aby lavice, židle, elektrotechnika a další vybavení splňovaly ta největší kritéria. Současně co se týká např. počítačového vybavení - hodí se i pro Vás již třeba „vysloužilé“ notebooky. Prosím, ozvěte se, máte-li takové k dispozici.

Chtěli bychom rodičům a dětem naší školy dopřát i ten komfort, že nebudou muset investovat žádné peníze do učebnic a sešitů, pro což i v tomto směru je jakákoli Vaše pomoc vítána. Dosáhl-li by někdo z Vás na slevy při nákupu lavic a židliček k nim, i takové Vaší pomoci bychom si vážili a uvítali bychom ji.

Papíry, čtvrtky, tužky, pastelky, vodovky, voskovky, fixy, modelína, ale i šikovní pomocníci se zajištěním aktivit pro naše děti – např. sport, zpěv, hra na hudební nástroj jsou srdečně vítáni.

Má-li někdo z rodičů či přátel chuť pracovat s dětmi a vyhovoval-li by jim takový přístup k dětem, který souzní s našimi představami, pak i na odpolední aktivity budou takoví lidé vítáni, neboť chceme „našim“ rodičům zajistit i atraktivní program pro jejich děti po ukončení výuky, ale i těmito aktivitami se hodláme zcela odlišovat od toho, co nabízí státní „družina“.

Vítána je pomoc jakákoli, i formou barteru.